Līzings

Mēs neesam tik bagāti, lai pirktu lētas preces, taču reizēm ir situācijas, kad pat lietota auto iegādei ir vajadzīgs atbalsts no malas. Auto līzings sniedz iespēju Latvijas iedzīvotājiem iegūt trūkstošo finansējumu 1 darba dienas laikā.

Lai pretendētu uz aizdevumu Jums ir jāatbilst līzinga devēju kritērijiem, no kuriem galvenie ir : regulāri, oficiāli ienākumi un nesabojāta kredītvēsture. Papildus tiek izvērtētas arī klientu līdzšinējās kredītsaistības, ienākumu apmērs, mājsaimniecības kopējie ienākumi, izdevumi un citi faktori. Pieteikums auto kredītam (darba laikā) tiek izskatīts aptuveni 30 minūšu līdz 2 stundu laikā. Atbildi par līzinga saņemšanas iespējām saņemsiet savā epastā un/vai pa telefonu.

Kā pieteikties līzingam ?

Pieteikšanās auto kredītam ir atbildīgs un svarīgs brīdis. To drīkst veikt tikai tad, kad ir apzinātas visas potenciālās sekas un izvērtēti riski. Lai pieteiktos aizdevumam, aizpildiet pieteikumu www.autokrediti.lv sadaļā auto līzings un gaidiet atbildi. Ja būs kādi neskaidri jautājumi, aizdevēja pārstāvji ar Jums sazināsies pa telefonu.

Labvēlīga lēmuma gadījumā saņemsiet lūgumu ierasties birojā parakstīt līgumu. Ja vēlēsieties, varēsiet to izdarīt arī attālināti ar eparaksta vai internetbankas piedāvātās autentifikācijas palīdzību.

Kā notiek auto pārreģistrācija ?

Auto īpašnieka maiņa juridiski iespējama, pārrakstot dokumentus CSDD. Lai to paveiktu, Jums kopā ar auto īpašnieku vai līdzi ņemot viņa pilnvaru (notariāli apliecinātu) jādodas uz CSDD un jāveic attiecīgās darbības. Par auto pārreģistrāciju ir jāmaksā valsts nodeva un atkarībā no auto vecuma un klases arī auto nodoklis. Izvēloties līzingu, Jūs kļūsiet par auto lietotāju, bet līzinga devējs par auto īpašnieku, līdz brīdim, kamēr segsiet visas līgumā paredzētās saistības. Līguma termiņa beigās kļūsiet par pilnvērtīgu auto īpašnieku un varēsiet ar to darīt, ko vēlaties.

Uzmanību – pirms ņemt līzingu, rūpīgi izlasiet līgumu un izrunājiet jebkurus neskaidros jautājumus ar auto kredīta devēju pirms līguma parakstīšanas. Aizņemieties atbildīgi.